به اینستاگرام ما بپیوندید!
فیلم ها و مطالب آموزشی نگهداری
از
فرش و موکت
منزل شما + قرعه کشی
جوایز ویژه
به اینستاگرام ما بپیوندید
خدمات ما اینجاست!
شستشوی فرش
شستشوی انواع فرش و موکت
شستشوی پرده
باز و نصب شستشو و اتو
شستشوی مبل
شستشو انواع مبل، میز و صندلی در محل
شستشوی سرویس خواب
تشک خوش خواب پتو، ملافه، متکا
ترمیم و رفوکاری
انواع فرش و موکت و پرده
خشکشویی
شستشو و اتو انواع البسه
تجربه خانه‌داری
با
مجله امین!
کلی مطلب و اطلاعات که بصورت تخصصی
در مورد خانه‌داری به شما کمک می‌کنه!
خدمات ما اینجاست!

قالیشویی

شستشوی انواع فرش و موکت

اصلی‌ترین خدمت قالیشویی امین طی 15 سال گذشته که باعث شده تا این مجموعه بتواند رضایت 95 درصدی مشتریان خود را جلب کند، شستشوی انواع فرش، قالی و موکت به دو روش سنتی و صنعتی بوده است. قالیشویی امین همواره در مدت زمان فعالیت خود تلاش کرده تا خدمات قالیشویی را برای انواع فرش، قالی و موکت، با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و کمترین زمان ممکن ارائه دهد.
قالیشویی امین با بهره‌گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه‌های شستشوی فرش و قالی این توانایی را دارد تا سفارشات انبوه خانگی و سازمانی را با حفظ کیفیت و در زمانی مناسب تحویل دهد. قالیشویی امین با چهار شعبه فعال در استان قم تمام فرایند شستشو را با دستگاه‌های ضدلک، ضدپارگی، ضدچروک و به صورت کاملا شرعی و بهداشتی انجام می‌دهد.

پرده‌شویی

باز و نصب شستشو و اتو

مجتمع قالیشویی امین بعد از سال‌ها فعالیت درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش، قالی و موکت و جلب رضایت حداکثری مشتریان، جهت رفاه حال مشتریان خدمات جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده است. پرده شویی با جدیدترین دستگاه‌های شستشو و خشک‌کن یکی از جدیدترین خدمات مجتمع قالیشویی امین است که با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.
باز کردن پرده، حمل، شستشوی حرفه‌ای و نصب مجدد آن تماما توسط تیم قالیشویی امین انجام می‌شود و نکته مهم اینجاست که برای باز کردن پرده و نصب مجدد آن هیچ هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌شود. همین موضوع سبب شده است تا سرویس جدید پرده شویی امین خیلی زود در بین مردم محبوب شود.

مبل شویی

شستشو درب منزل

مجتمع قالیشویی امین بعد از سال‌ها فعالیت درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش، قالی و موکت و جلب رضایت حداکثری مشتریان، جهت رفاه حال مشتریان خدمات جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده است. مبل شویی در محل با جدیدترین دستگاه‌های شستشو و خشک‌کن یکی از جدیدترین خدمات مجتمع قالیشویی امین است که با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.
استفاده از بهترین مواد شوینده، بدون پارگی، لک و مشکل برای مبلمان و خشک کردن آنها در محل مهمترین ویژگی سرویس مبل شویی امین است که با استقبال بسیار خوب مشتریان همراه شده است.

سرویس خواب

تشک خوش خواب، پتو، ملافه، متکا

مجتمع قالیشویی امین بعد از سال‌ها فعالیت درخشان در زمینه شستشوی انواع فرش، قالی و موکت و جلب رضایت حداکثری مشتریان، جهت رفاه حال مشتریان خدمات جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده است. پتوشویی یا شستشوی سرویس خواب در محل با جدیدترین دستگاه‌های شستشو و خشک‌کن یکی از جدیدترین خدمات مجتمع قالیشویی امین است که با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.
در این سرویس مشتریان عزیز می‌توانند از خدمات کامل شستشوی سرویس خواب شامل تشک، پتو، روبالشی، لحاف و… با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره ببرند.

روفو کاری

ترمیم و مرمت فرش

ترمیم فرش یا رفوگری فرش مجموعه اقدامات اساسی است که منجر به رفع هر گونه آسیب و صدمات ظاهری فرش می‌شود. ترمیم فرش بهره دهی کامل و عمر مفید آن را نیز افزایش می دهد و نیازمند افراد متخصص برای مرمت  نقاط آسیب‌دیده فرش می باشد. لذا انجام این عمل، نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد. متخصصان این حرفه در قالیشویی امین مشغول به کار هستند که برای رفوگری فرش شما متریال درجه یک در اختیار آنهاست.

درباره ما
قالیشویی امین یکی از بزرگترین مجتمع های قالیشویی در استان قم است که طی 15 سال فعالیت خود توانسته رضایت 95 درصد از مشتریان را جلب کند. تمامی فرش ها و قالی های مشتریان در این قالیشویی بنا به درخواست آنها به صورت سنتی یا صنعتی شسته می شوند. مجتمع قالیشویی امین قم با توجه به رضایت و درخواست مشتریان و در جهت سهولت آنها برای دریافت خدمات به صورت یکپارچه، این افتخار را دارد که با اضافه کردن بخش های ویژه مبل شویی، پرده شویی، پتو شویی و قسمت ویژه شستشوی سرویس خواب، بتواند مجموعه ای از خدمات متنوع را به همشهریان عزیز ارائه دهد.
مجتمع قالیشویی امین با چهار شعبه فعال در استان قم همواره تلاش می کند تا خدمات خود را در با کیفیت عالی و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد. شما می توانید با ثبت سفارش آنلاین از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.
تضمین قیمت
تحویل در زمان مقرر
تضمین کیفیت
تحویل به صورت کاور